Affe Jkpg
Mattevolontär
6630 inlägg
Blev medlem: 8 feb 2017
Senast inloggad: 13 sep 2020
Trådar Affe Jkpg deltar i
-
2 svar Affe Jkpg179 Visningar
-
Lägesmått och spridningsmått Aysa
Matematik / Årskurs 96 svar Affe Jkpg319 Visningar -
Densitet lemattis
Fysik / Fysik 16 svar lemattis343 Visningar -
Tjänstepension le chat
Samhällsorientering / Samhällskunskap / Allmänna diskussioner1 svar Affe Jkpg136 Visningar -
Verkningsgrad och effekt för vattenkraft? Sparrislover
Fysik / Fysik 12 svar Affe Jkpg244 Visningar -
Beräkna kapacitansen (C) Mattepeter
Fysik / Fysik 116 svar Mattepeter2738 Visningar -
1 svar Affe Jkpg162 Visningar
-
Heureka uppgift 6.21 dajamanté
Fysik / Fysik 214 svar dajamanté296 Visningar -
Boolsk algebra JnGn
Matematik / Universitet9 svar AndersW548 Visningar -
Heureka uppgift 6.29 dajamanté
Fysik / Fysik 211 svar dajamanté329 Visningar -
Klimatmodeller le chat
Fysik / Fysik 13 svar Affe Jkpg116 Visningar -
Heureka uppgift 6.9 dajamanté
Fysik / Fysik 28 svar dajamanté402 Visningar -
Elektroteknik ravash
Teknik & Bygg2 svar PeterÅ185 Visningar -
graf Saasha
Matematik / Årskurs 82 svar Affe Jkpg109 Visningar -
Heureka uppgift 6.11 dajamanté
Fysik / Fysik 22 svar dajamanté176 Visningar -
procent Saasha
Matematik / Årskurs 82 svar Teraeagle120 Visningar -
Temperatur stödet
Fysik / Fysik 11 svar Affe Jkpg382 Visningar -
Högsta höjd på en kula - Läges- & rörelseenergi stenenshus
Fysik / Fysik 15 svar Jonher Bohner1004 Visningar -
Temperatur ökning Richard.C
Fysik / Universitet5 svar Affe Jkpg355 Visningar -
Räntesats Emilia76
Matematik / Matte 2 / Algebra2 svar Affe Jkpg143 Visningar -
Radioaktiv strålning Klarafardiga
Fysik / Fysik 117 svar Affe Jkpg1119 Visningar -
Hastighet Messisafi1
Fysik / Fysik 14 svar Messisafi1164 Visningar -
Beräkna potential i en punkt Carina93
Fysik / Universitet3 svar Affe Jkpg246 Visningar -
Nodanalys Carina93
Fysik / Universitet7 svar Affe Jkpg302 Visningar -
Problemlösning Renny19900
Matematik / Årskurs 814 svar Renny199002692 Visningar -
2 svar Affe Jkpg259 Visningar
-
Finns någon strategi? gurkaan13
Matematik / Årskurs 922 svar larsolof585 Visningar -
3 svar Ture1435 Visningar
-
1 svar Affe Jkpg769 Visningar
-
Är mitt svar korrekt? Renny19900
Matematik / Årskurs 86 svar HT-Borås593 Visningar -
Grafer och derivata alexandrow
Matematik / Matte 46 svar Yngve234 Visningar -
Laboration om dynamisk friktionskraft elinkaffe
Fysik / Fysik 11 svar Affe Jkpg354 Visningar -
Koppling barcode
Teknik & Bygg6 svar PeterÅ220 Visningar -
Räkna ut ursprunglig effekt med en annan effektfaktor rolf1989
Matematik / Universitet13 svar rolf1989380 Visningar -
Någon rackare på mathematica? T1997
Matematik / Universitet2 svar Affe Jkpg159 Visningar -
2 svar Affe Jkpg88 Visningar
-
Behöver hjälp med denna uppgiften. Uppgiften är bilden nedanför. Har försökt lite men det tar stopp Ekanmango123
Teknik & Bygg11 svar Smaragdalena245 Visningar -
Plast flaska i rymden. Korra
Fysik / Allmänna diskussioner11 svar PeterÅ1143 Visningar -
Hastighet på en cykel nomin
Matematik / Matte 2 / Funktioner och grafer6 svar Korra1272 Visningar -
Elektroteknik - Växelspänning somsofia
Teknik & Bygg8 svar Affe Jkpg538 Visningar -
Vad är ett trefassystem? (Prov imorgon) Habbi
Teknik & Bygg3 svar Affe Jkpg173 Visningar -
Vad är ett kraftvärmeverk? jakoby03
Teknik & Bygg7 svar Affe Jkpg200 Visningar -
Resulterande hastigheten valle2
Fysik / Fysik 25 svar Affe Jkpg726 Visningar -
Behöver hjälp med att se ifall jag räknat rätt! kokero00
Fysik / Fysik 11 svar Affe Jkpg214 Visningar -
Hur funkar växelström? Manpac
Teknik & Bygg5 svar Affe Jkpg1574 Visningar -
Transistor barcode
Teknik & Bygg1 svar Affe Jkpg130 Visningar -
Industrialiseringen, feminism, vetenskap, Marie Curie Anonymww
Samhällsorientering / Historia2 svar Affe Jkpg208 Visningar -
Samlarproblemet MOOO
Matematik / Universitet2 svar Affe Jkpg113 Visningar -
Mät bordshöjd och falltiden. Bestäm utgångshastigheten. valle2
Fysik / Fysik 23 svar Guggle882 Visningar -
8 svar heboraderades545 Visningar